True, Reliable, Freight

HİZMETLERİMİZ

Hizmet vermiş olduğumuz ülkeler dahilinde ithalat ve ihracat yüklerinizi ADR ve NON ADR olarak % 1'in altında hasar oranı ile yükleriniz güvenle taşınmaktadır.
  • Komple taşımacılık
  • Parsiyel taşımacılık
  • Komple Frigo taşımacılık (+20 / -20 derece)
  • Parsiyel Frigo taşımacılık (+20 / -20 derece)
  • Pickup Express (48 saat)
  • Havayolu taşımacılığı
  • Denizyolu taşımacılığı

Karayolu taşımacılığı

Express taşıma

Uçak servis hızını karayoluna indirdik!
Üretim yapan firmaların acil gönderi ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına büyük araç filomuza ek olarak pickup araçlar ile hizmet vermekteyiz.

1250 Kg/12 m3/ ADR-NON ADR taşımalarınızda araç yüklemesini müteakip 48 saat içinde İstanbul-Bursa gümrüklerinde araç teslimi sağlanmaktadır.

Almanya, Fransa, İtalya, İspanya, İngiltere ve Benelux ülkeleri başta olmak üzere tüm Avrupa ülkelerinden hizmet vermekteyiz.

Komple taşıma

Hizmet vermiş olduğumuz ülkeler dahilinde yüklerinizin özelliğine göre anlaşmalı firma araçlarımız olan tenteli , kapalı kasa , frigo araç türlerindeki araçlarla itina ile alınıp çıkış işlemi sağlanmaktadır.

Parsiyel taşıma

Başta Almanya ,Benelux, Fransa, İngiltere, İtalya olmak üzere hizmet verdiğimiz diğer ülkelerdeki parsiyel yükleriniz için acentelerimiz vasıtası ile en fazla 48 saat içerisinde gerekli organizasyon yapılarak depolarımıza çekilen yükleriniz, araç organizasyonlarını tamamlandıktan sonra hareket etmeye başlarlar.

Ağır nakliye taşımacılığı

Lowbed tabir edilen araclarımızla gabari dışı olan yüklerinizin organizasyonu itina ile yapılmaktadır.

 

Havayolu taşımacılığı

2008 yıllındaki şirketimizin iş hacminin büyümesiyle birlikte havayolu taşımacılığınıda hizmet yelpazesine eklemiştir . Anlaşmalı hava yolları ve acenta ağı ile çeşitli destinasyonlarda yaptığı charter seferleri ile her türlü kargo için alternatif çözümler yaratmaktadır.

Firmamız havayolu taşımacılığının zaman ve hızın ön planda olduğunu bildiği için verilen siparişleri alındığı yerden havalimanına gelişine , evrak teslimine kadar sıkı takip edip siz sayın müşterilerimize zamanında ve doğru bilgi vermeyi bir ilke edinmiştir.

Denizyolu taşımacılığı

Kara ,havayolu taşımacışığını takiben yine 2008 yılının ilk çeyreğinde denizyolu taşımacılığında hizmet yelpazesine ekleyen firmamız .Yine yapmış olduğumuz acentalık anlaşmalarıyla İthalat / İhracat Fcl taşıma - İthalat / İhracat Lcl taşıma - İthalat / İhracat konsolidasyon servisi - Port to port ve door to door taşımalar - Kombine Taşımacılık - Proje Taşımacılığınıda sizlerden aldığımız güçle uluslararası platformlarda başarıyla sürdürmektedir.